Untitled Document
Історія розвитку
Продукція
Наші партнери
Якість
Екологічна політика
Політика з охорони праці
Сертифікати
Фотогалерея
Співпраця з нами
Публікації
Відпочинок в Карпатах

Ви можете з нами зв’язатися за наступними координатами:

Адреса:

Україна, 89100, Воловець,
вул.Суворова, 1

Контактна інформація :

Директор
Ремінець Андрій Петрович:
0 (3136) 22070


Головний інженер
Дербаль Михайло Михайлович
0 (3136) 24044
Skype: Derbalm59


Уповноважений по менеджменту якості
Грига Василь Михайлович
0 (3136) 24044

Начальник відділу персоналу
Дідренцел Вiталiй Вiкторович
0 (3136) 24580

Головний бухгалтер
Чорней Любов Федорівна
0 (3136) 22070

Начальник відділу логістики
Бобаль Руслан Елімірович
0 (3136) 22070

Начальник виробництва мікроперемикачів
Ковач Парасков'я Михайлiвна
0 (3136) 22050
Skype: P.kovatch

Начальник виробництва транспортних роликів

Федоричко Михайло Вікторович
0 (3136) 22199


e-mail:


Факс:

0 (3136) 22070


Відпочинок в Карпатах


ТОВ "Полімер-Техніка" пропонує нашим гостям комфорт, сервіс та затишок готелю для ділового призначення. Це дозволить Вам в будь-який час приїхати до нас з візитом, а після трудового дня Ви зможете гарно і спокійно відпочити, підготуватися до продуктивної праці на наступний день. Туристи і гості Воловецького району також зможуть відвідати наш завод і відпочити.

Для наших замовників, інвесторів, партнерів підприємство має в наявності чотири розкішні, повністю умебльованих номери – 3 двомісних номерів та 1 із трьома односпальними ліжками, дві кухні та одна кімната відпочинку. У всіх номерах є ванна кімната, обладнана душовою кабінкою та санвузлом. На кухні наявний холодильник для збереження свіжості продуктів, пральна машина, електрочайник, кавоварка, мікрохвильова піч та весь комплект посуду.
Ми забезпечуємо Вам безпровідний Інтернет (Wi-Fi) та супутникове телебачення в кожній кімнаті з окремим управлінням та з більш ніж 800 каналами на різних мовах світу. В приміщенні заводу знаходиться кафе, де у будь-який час можна замовити поживний сніданок, ситний обід, легку вечерю, зарядитися енергією на цілий день.
Підприємство може забезпечити Вам цікаву екскурсію по мальовничим горам Воловеччини, по історичним місцям, що допоможе Вам проникнутися духом Карпат, стати частинкою цього прекрасного куточку на землі.

Фотогалерея "Природа Карпат"

Для проведення екскурсій наше підприємство може надати власний транспорт:

- перевезення великих груп (7-14 чол.) здійснюється на автобусі "Ford Transit FT 350"

- обслуговування різного роду заходів (делегації, ділові зустрічі) здійснюється на автомобілі класу люкс "Toyota Avensіs".


ТОВ „Полімер Техніка пропонує скористатися конференц - залом для проведення семінарів, тренінгів, презентацій, нарад та конференцій. В невеликому залі, що вміщує 30 осіб, в теплій і невимушеній атмосфері тут можна як попрацювати, так і спокійно відпочити.
Сучасна технічна база конференц-залу дозволяє ефективно проводити заходи будь-якої складності і оперативно вирішувати всі ділові питання. Якісна офісна техніка (факс, копіювальний апарат та ін.), комп'ютерна техніка, високошвидкісне підключення до Інтернету, записуюча і відтворююча аудіо- і відеотехніка, проектор, міжміський і міжнародний телефонний зв'язок забезпечують організацію і проведення конференцій та семінарів на високому рівні.
Відповідно до побажань клієнтів організовуються кава-брейк, фуршет чи бізнес-ланч для учасників ділових заходів.
Гостям надаються послуги паркінгу, що охороняється цілодобово. можлива зустріч гостей в аеропорту м.Львів, м.Ужгород, на залізничному чи автовокзалі смт.Воловець та на кордонах з Угорщиною та Словакією.


По всіх питаннях звертайтеся за телефонами:
+38 (050) 3721650 або +38 (050) 3721660

Чекаємо на Ваш візит!


 

Untitled Document