ТОВ "Полімер Техніка"
 
 
Untitled Document
Історія розвитку
Продукція
Наші партнери
Якість
Екологічна політика
Політика з охорони праці
Сертифікати
Фотогалерея
Співпраця з нами
Публікації
Відпочинок в Карпатах

Ви можете з нами зв’язатися за наступними координатами:

Адреса:

Україна, 89100, Воловець,
вул.Суворова, 1

Контактна інформація :

Директор
Ремінець Андрій Петрович:
0 (3136) 22070


Головний інженер
Дербаль Михайло Михайлович
0 (3136) 24044
Skype: Derbalm59


Уповноважений по менеджменту якості
Грига Василь Михайлович
0 (3136) 24044

Начальник відділу персоналу
Дідренцел Вiталiй Вiкторович
0 (3136) 24580

Головний бухгалтер
Чорней Любов Федорівна
0 (3136) 22070

Начальник відділу логістики
Бобаль Руслан Елімірович
0 (3136) 22070

Начальник виробництва мікроперемикачів
Ковач Парасков'я Михайлiвна
0 (3136) 22050
Skype: P.kovatch

Начальник виробництва транспортних роликів

Федоричко Михайло Вікторович
0 (3136) 22199


e-mail:


Факс:

0 (3136) 22070


Історія розвитку підприємства

1996 р. - Засновано приватне підприємство ТОВ „Полімер-Техніка”.

1997 р. - Перший замовник - німецька фірма Wolfkraft, для якої на новоствореному підприємстві методом термопластичної деформації виготовляються ручки та інші пластмасові вироби для столярської промисловості

1997-1998 рр. - На підприємстві впроваджується виробництво кабельних інсталяцій для двигунів автомобілів Mercedes спільно з німецьким концерном Delphi, Mülheim.

1999 р. - Розпочинається виробництво джгутів для принтерів спільно з фірмами ОСЕ та HEFRA Vrable. Проходить сертифікація системи якості підприємства згідно ISO 9002: 1996.

2000 р. - Запуск виробництва перемикачів світла та двірників для автомобілів RENAULT сумісно з англійським концерном TRW.

2001 р. - Стартує виробництво перемикачів для автомобілів ROVER, LAND ROVER, NISSAN спільно з концерном TRW.

2003 р. - Запроваджується ще один проект - виробництво транспортних роликів на замовлення німецької фірми TENTE ROLLEN.

2004 р. - На підприємстві починають виготовлятися модулі кабельних джутів для автомобілів MERCEDES спільно з фірмами HEFRA VRABLE (Словаччина) та DELPHI (Німеччина).

- випускаються мікроперемикачі для електронної промисловості спільно з фірмою CHERRY (Чехія).

- асортимент продукції підприємства поповнюється новими видами транспортних роликів.

- розпочинається виробництво джгутів для приводів автомобілів OPEL по замовленню TRW (Німеччина та Виликобританія) і ZF Lenkungsyteme (Німеччина).

2005 р. - запускається виробництво заготовок джгутів для автомобілів OPEL, де освоюються нові технологічні процеси – порізка проводів і заливка модулів.

- На виробництві модулів для джгутів автомобілів Mercedes впроваджується виробництво комплектних джгутів та їх електрична перевірка.

- Виробництво мікроперемикаів зростає як за об'ємами, так і за номенклатурою продукції. В кінці 2005 року виробляється уже більше 320 різноманітних типів перемикачів. Додаються нові технологічні процеси - пайка, заклейка силіконом і т.д.

- представники незалежної організації по сертифікації RWTÜV підтверджують сертифікат системи якості згідно ISO 9001:2000 для виробництва джгутів та мікроперемикачів, впроваджується і аудитується система якості для автомобільної індустрії згідно ISO/TS 16949: 2002 для виробництва кабельних джгутів і мікроперемикачів відповідно. Аудитор RWTÜV дає підтвердження, що виробництво виконує потрібні вимоги для автомобільної індустрії, завдяки чому замовник CHERRY перенаправляє на наше підприємство виробництво перемикачів для автомобілів.

2006 р. - На виробництві мікроперемикачів впроваджується проект по виробництву нових типів мікроперемикачів для автомобільної промисловості.

- У вересні стартує новий проект по виготовленню джгутів для подушок безпеки спільно з AMPHENOL-TUCHEL-ELECTRONICS GmbH (Чехія).

2007 р. - Впроваджується та проходить сертифікацію система екологічного менеджменту здоров'я і охорони праці згідно міжнародних стандартів ISO 14001:2004 та OHSAS 18001:1999.

2008 - запускається і досягає стабільності виробництво перемикачів для пилососів VORWERK.

- на початку червня відкривається новий підрозділ виробництва - TRW FORD. Новий проект впроваджується спільно з фахівцями з фірми Delphi (Neumarkt, Німеччина). Це принципово нові виробничі і технологічні процеси.

- обсяг виробництва джгутів для подушок безпеки збільшується більш ніж в півтора рази.

- збільшуються об'єми виробництва мікроперемикачів CHERRY (ZF Electronics).
- всі виробничі підрозділи - джгути, перемикачі, транспортні ролики працюють на повну потужність. Приймається на роботу не лише персонал з Воловецького району, а й з Міжгірського району. Перевезення робітників забезпечується спеціальним транспортом.

2009 - орієнтація на зростання якісного фактору наших виробництв.

- на початку року на виробництві кабельних джгутів DELPHI значно збільшуються обсяги замовлень.

- у кінці травня замовник DELPHI приймає рішення про перенесення виробництва (Daimler, TRW - OPEL, TRW - FORD) на власні заводи у Туреччині.

- внаслідок того, що замовник Amphenol вирішує перенести свої виробничі потужності, на виробництві джгутів для подушок безпеки значно зменшується обсяг виробництва у порівнянні з 2008 роком. Amphenol здійснює поступове перенесення виробничих потужностей на власне підприємство у Тунісі. Остаточно перенесення було завершенне в кінці вересня.

- у червні впроваджується новий проект для концерну MAGNA по виробництву джгутів для дзеркал автомобілів AUDI.

- на виробництві мікроперемикачів протягом 2009 року прослідковувалась позитивна тенденція по збільшенню обсягів замовлень.

- для виробництва транспортних роликів даний рік характеризується стабільністю об'ємів замовлень.

- представники незалежної організації по сертифікації Бюро Верітас (Bureau Veritas Certification) підтверджують сертифікат системи якості згідно ISO 9001:2009 для виробництва джгутів та мікроперемикачів, розширено сертифікацію ISO 9001:2009 на виробництво роликів.

- перехід системи якості автомобільної галузі з ISO/TS 16949:2002 на ISO/TS 16949:2009.

- сертифікація підприємства згідно OHSAS 18001:2007.

2010 - орієнтація на зростання якісного фактору виробництва, на постійне покращення та пошук нових замовників для співпраці.

- Бюро Верітас (Bureau Veritas Certification) здійснює ресертифікацію підприємства згідно стандарту ISO/TS 16949:2009 на виробництві кабельних джгутів та виробництві мікроперемикачів для автомобільної індустрії.

- на початку року на виробництві кабельних джгутів для дзеркал автомобілів AUDI (для концерну MAGNA) значно зменшуються обсяги замовлень.

- у липні вищим керівництвом спільно із замовником прийнято рішення про тимчасове призупинення виробництва кабельних джгутів MAGNA через його нерентабельність.

- на початку року на виробництві мікроперемикачів прослідковується позитивна тенденція по збільшенню обсягів замовлень. Впроваджуються нові проекти по виробництву автомобільних мікроперемикачів.

- у червні відбулося вручення сертифікатів на міжнародному науково-практичному симпозіуму "Практичні аспекти застосування сучасних систем менеджменту. Нові версії стандартів систем менеджменту", що пройшов у санаторії "Курпати" (м. Ялта). Організатором симпозіуму стала компанія Бюро Веритас, яка є світовим лідером у наданні широкого спектру послуг із сертифікації. Це стало важливим підтвердженням того, що "Полімер Техніка" є єдиним підприємством на Україні, де успішно впроваджена Інтегрована система, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 і ISO/TS 16949.

- в рамках програми обміну досвідом з регіональними автомобілебудівниками, на підприємство ТОВ "Ядзакі Україна" (м. Ужгород) відправляється команда із 45 працівників нашого заводу.

- у рамках стратегії постійного покращення проводиться реконструкція інфраструктури підприємства: будівельно-оздоблювані роботи зовнішньої сторони фасаду Головного корпусу та західної сторони фасаду Адмінкорпусу.

2011 р. - орієнтований на спроби збільшення виробничих потужностей, покращення рентабельності за рахунок розширення співпраці з діючими замовниками, через впровадження нових продуктів та пошуку нових замовників – не тільки по схемі давальницької сировини, а й по схемі – купівля – продаж.

- на початок 2011 року створений Відділ з маркетингу і його робота була спрямована на пошук нових замовників. Були відправлені презентації до 22 потенційних замовників.

- лютий 2011 - успішно проведено 1-ий наглядовий аудит Бюро Верітас (Bureau Veritas Certification), в ході якого підтверджено сертифікат ISO/TS 16949:2009 на виробництві кабельних джгутів та виробництві мікроперемикачів для автомобільної індустрії.

- травень 2011 - аудит Полімер Техніки як потенційного постачальника послуг на замовлення концерна TRW (Англія). За результатами аудиту наше підприємство віднесено до категорії „А” та розпочато перед запуск виробництва кабельних джгутів для автомобіля Opel, плюс нову конструкцію для автомобілів OPEL MERIVA.

- з червня 2011 по грудень 2011 р успішно реалізується співпраця з постачальниками автомобільної інструкції ТОВ ”ВЕТ Аутомотив” м. Виноградів в рамках обміну досвідом з виготовлення продукції і допомоги по своєчасному виконанню замовлень ВЕТ Аутомотив для своїх замовників (до 70 співробітників підприємства та Воловецького центру зайнятості).

- липень 2011 – в рамках соціальної політики за підтримки підприємства направлено на оздоровлення вісім дітей в санаторій „Верховина” м. Міжгір’я.

- з серпня 2011 р по листопад 2011 з метою підвищення кваліфікації в рамках обміну досвідом з постачальниками автомобільної індустрії реалізується проект з ТОВ ”Ядзакі Україна” м. Ужгород (до 50 співробітників підприємства та Воловецького центру зайнятості).

- в листопаді 2011 року аудитори з Бюро Верітас України провели сертифікаційний аудит по ISO 9001:2008, перший наглядовий аудит по ISO 14001:2004, другий наглядовий аудит по OHSAS 18001:2007 та підтвердили відповідність Інтегрованої системи вимогам стандартів.

- кінець листопада – проведено навчання внутрішніх аудиторів з числа співробітників підприємства по системі менеджменту ISO TS 16949:2009 враховуючи PPAP, APQP, MSA, SPC, FMEA, СИСТЕМА ШІСТЬ СИГМА. Навчання проводив доцент, к.т..н. аудитор EOQ ТЮФ норд Гаєвський О.А. За результатами навчання 14 спеціалістів отримали сертифікати міжнародного зразка.

- в грудні 2011 з метою мотивації працівників на пропозиції щодо підвищення результативності та покращення роботи по підприємству впроваджено бальну систему оцінювання пропозицій від співробітників та встановлено можливість отримання винагороди.


2012 р. - основними напрямками є стабілізація підприємства (близько 200 співробітників) і прагнення розширення до 250-300 співробітників через пошук нових замовників.

- лютий 2012– виготовлені та відправлені перші зразки кабельних джгутів Servo Lenkung Motorraum для автомобіля Opel на замовлення концерна TRW (Англія) на випробування та допуску до серійного виробництва.

- квітень-червень 2012 - в рамках обміну досвідом та допомоги по своєчасному виконанню замовлень триває співпраця з ТОВ „Тайко Електронікс” Івано – Франківськ (до 30 співробітників підприємства та Воловецького центру зайнятості).

- червень 2012 – в рамках соціальної політики за підтримки підприємства направлено на оздоровлення трьох дітей в оздоровчий табір „Вогник”.

- липень – в рамках соціальної відповідальності проведено благодійну акцію для Дитячого дошкільного закладу № 2

– подаровано цілий ігровий комплекс для облаштування дитячої площадки. Нині, проходячи центральною вулицею міста, здалеку чути гомін дітей на дитячому майданчику – це граються воловецькі дітлахи.

Untitled Document